فروشگاه چارسو فعالیت خود را در سال 1391 با همفکری و اتحاد 4 برادر آغاز کرد. انگیزه تشکیل فروشگاه تجربه 10 ساله فروش در این زمینه توسط برادر بزرگتر در کنار تحصیلات آکادمیک برادران کوچکتر و تجمیع خانواده در یک شغل بود.


در ادامه با اضافه شدن دیکر اعضا خانواده فروشگاه به 2شعبه تقسیم شد و تا کنون هم این پروسه ادامه دارد.
و حالا با قدرت بیشتر هدف برندسازی مجموعه را در پیش گرفتیم که با تبدیل فروش سنتی و فیزیکی به فروش دیجیتال سرعت پیشرفت را دو چندان نماییم. ضمن اینکه در سال 99 با انتشار ویروس کوءید19 و تمایل مردم به خرید اینترنتی و هموار شدن این راه انگیزه ما را بر این تصمیم بیشتر و بیشتر کرد.

 

چند جانبه بودن این مدل فروشگاه از محصولات در حوزه های مختلف رنگ ( اعم از رنگ های ساختمانی،صنعتی،اتومبیلی، انواع رزین های اپوکسی و پلی اورتان و … ) ابزار ( اعم از ابزار های دستی ، برقی ، باغبانی ، بنایی ساختمانی و … ) چسب ( انواع چسب های سیلیکون ، چسب های فوری و صنعتی ، چسب چوب ، چسب های 123 و ام دی اف و … ) یراق آلات ( انواع قفل ها و دستیگره ها و یراق کابینت و … ) انواع نردبان های آهنی و آلومینیوم ،
مار ا بر این داشت تا نام مناسبی هم انتخاب کنیم که در نهایت به نام چارسو رسیدیم، هم از لحاظ چندسو بودن کالاها و هم اینکه جزو یکی از ابزار آلات پرمصرف و کاربردی معروف در ابزار فروشی ها می باشد.
تیم چارسو سعی کرده است با ارایه بهترین برندهای موجود در بازار و قیمت های واقعی و ارایه خدمات رایگان ، نیاز های مردم را در سراسر کشور در این زمینه تامین نماید.


ما سعی می کنیم با به روز بودن قیمت ها مرجعی باشیم برای دیگر فروشندگان در حوزه ی کاری خودمان

فروشگاه رنگ و ابزار و نردبان چارسو مشهد

باشگاه مشتریان
عضو شید!

فقط یک ثانیه طول می کشد تا اولین نفری باشید که در مورد آخرین اخبار ما می داند و از تخفیفات هیجان انگیز ما با خبر میشود.

 

[contact-form-7 id="1287" title="Newsletter"]